pdaflores.cz pdaflores.cz Bezdrátové průmyslové čtečky čárových kódů pda flores ▷ průmyslové čtečky čárových kódů pda flores - kompaktní a bezdrátové pda s operačním systémem android pro evidenci vašeho skladu.

qrcodes.cz qrcodes.cz O projektu, qrkódy, čtečky, generování qrcodes.cz

ec-elektronik.cz ec-elektronik.cz Terminály, čtečky, převodníky :: ecelektronik s.r.o.terminályčtečkyidentifikátoryrfidpřevodník ▷ návrh, výroba, prodej rfid terminálů, čteček čipových karet, docházkových terminálů a identifikátorů. vývoj elektroniky na zakázku.

chytreelektro.cz chytreelektro.cz Led osvětlení, ebook čtečky, mobilní telefony xiaomi + servis, termostatické hlavice, klimatizace ▷ eshop s chytrou elektronikou: termostatické hlavice a led osvětlení . elektonika navon. klimatizace.

jvm.cz jvm.cz Eshop jvm computers spol. s r.o. prodej, distribuce, záruční a pozáruční servis tiskáren a multifunkcí oki, čtečky dokladů, notebook ▷ e-shop jvm computers spol. s r.o. - prodej tiskáren, multifunkcí a spotřebního materiálu značky oki; autorizovaný partner lenovo, hp a canon; návrhy datových a správa počítačových sítí, servery, distribuce ocr i bezko